Poloroubenka po rekonstrukci v obci Vlčí Hora

Vlčí Hora, Krásná Lípa, Děčín

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 245 m2, zastavěná: 158 m2, pozemek: 1597 m2, stav: Samostatně stojící, stav: Po rekonstrukci, lokalita: Okraj obce

Cena očekávaná klientem
2 790 000Kč

Prodáno za
2 790 000Kč

Prodej krásné velké poloroubenky po rekonstrukci v obci Vlčí Hora u Krásné Lípy. Jedná se o rodinný dům, který je možné využívat jak k trvalému bydlení nebo jako prostornou chalupu. Dům má mnoho pokojů jak v přízemí, tak v patře. Dům je po rekonstrukci, nová euro okna, fasáda, dřevěné podlahy, koupelna. Je možné kombinovat vytápění krbovými kamny s výměníkem, elektrickým kotlem a olejovým kotlem. Dům má studnu, odpady jsou řešeny dvoukomorovým septikem, který je téměř bezúdržbový. Dům má neobytnou půdu a vlastní funkční zvonici. U domu je zahrada členěná na více částí, jedna s udržovaným arboretem, skleníkem, ve druhé jsou ovocné stromy a další část je travnatá s ohněm a prostorem pro odpočinek. Dále k domu náleží velká kůlna, která se díky vratům dá využít taktéž jako garáž. V domě majitel přenechá většinu stylového zařízení včetně oceněných starožitností. Dům je částečně podsklepený, sklep je čistý a suchý. Z domu je krásný výhled do okolí.

Ideální lokalita pro milovníky klidu a přírody, oblíbená turistická oblast České Švýcarsko. V blízkosti možnost sportovního vyžití, lyžařský vlek, koupání, cyklotrasy a další. Město Krásná Lípa 4 km, Rumburk 10 km, zde veškerá občanská vybavenost.

Krásné stylové bydlení. Doporučuji!

TOPlist